Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşan talepleriniz ile uygulamaları kişiselleştirmemizi mi istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Aklınızdaki uygulama var olan bir şeyse size uyarlıyor; eğer yok ise aklınızdakileri yazılıma çevirip hayallerinizi kodluyoruz.

   Uygulamaların web tabanlı olarak geliştirilmesi iş yüklerinizi hafifletip bakım, güncelleme gibi işinizde zaman kayıpları oluşturan ek işlerin ortadan kaldırılmasıyla minimum maliyet ve zaman kaybı ile maksimum verim almanız sağlanır. 

   Kokpit Yazılım olarak sizler için geliştirdiğimiz web uygulamalarımızı yine sizlerin ihtiyaçlarına göre şekillendiriyor iş kolunuza göre entegre yazılımlarla birleştirip tek uygulamayla tüm sisteminizin yürümesini sağlayıp işinizdeki zaman kayıplarının önüne geçiyoruz.

   Geliştirdiğimiz uygulamalar ile işletmenizin kar, zarar, stok, alış, satış gibi muhasebe boyutlarında da bilgilerinizin sürekli güncel kalmasını sağlıyor. “Ben ne kazanıyorum?”, “Elimde ne kadar ürün stoğu var?”, “Stoğumdan bu tarihlerde ne kadar ürünüm gitti?” gibi daha yüzlerce sorunuza da otomatikman cevaplar oluşmasını sağlıyoruz.

    

   PHP WEB UYGULAMA GELİŞTİRME

    

   “Tüm dünyada en çok kullanılan web sitelerinin (Facebook, Wikipedia, WordPress, Yahoo vb.” ) bir çoğu da php ile geliştirilmiştir.”

   Kokpit Yazılım olarak en çok tercih ettiğimiz dil de yine php. Çünkü php dili sizlere veri tabanıyla entegre sınırsız çözümler sunmaktadır ve esnek bir dil olduğu için her şeye uyarlanabilmesidir. Sunucularınıza hızlı bir şekilde kurulmasından kolay yedekleme seçenekleriyle daha bir çok tercih sebebi olan php kullanıcı dostu bir dildir.  

    

   PEKİ NEDEN KOKPİT YAZILIM ?

    

   Web uygulama geliştirme hususunda yılların deneyimi olan ekibimiz ile sizin sorunlarınızı kolayca ortadan kaldırıp işletmenizin tüm ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde hızlı teknik destek sağlıyor ve sizin yanınızda yer almaya devam ediyoruz.