Kokpit Yazılım – Yazılım Atölyesi

Kokpit Yazılım olarak birinci sınıf yazılım teknolojilerini kullanarak yazılım üreten ve alanında uzman ekip arkadaşları ile yazılım projeleri geliştiren bir firmayız.  Geliştirdiğimiz tüm çözümlerde müşteri memnuniyetini amaçlamak en büyük iş tutkumuz. Kokpit Yazılım olarak start-up projelerimiz ile öne çıksak da kendimizi sürekli yenilikçi girişimler içerisinde buluyoruz.

Devamını oku

Dijital Dünyadaki Değerlerimiz

Alanında uzmanlaşmış personelimizle güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı hizmetler sunarak günümüzün şartlarında gelişen teknolojiye birlikte gelişen ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak günümüzün yazılım çözümlerini en iyi ve en hızlı şekilde sunup bu doğrultuda çözümler sağlıyoruz.

Devamını oku

Barkomatik Çözümleri

Barkopos, perakende sektöründe satış yapan işletmelerin, satışlarını en hızlı ve en doğru şekilde yapabilmesi için; stok, cari, depo, kullanıcı, plasiyer, çek-senet, evrak, finans yöntemlerinizi kayıt altında tutan bir otomasyon sistemidir.

Barkopos ile satışını yapmış olduğunuz ürün barkod okuyucu ile okuttuktan sonra, en hızlı şekilde fatulandırıp, tahsilatını yapabilir, kasanızda uzun kuyrukların oluşmasına engel olabilirsiniz. 

Barkomatik Çözümlerimiz İletişim

E-Ticaret Entegrasyon

E- Ticaretinizi gerçekleştirdiğimiz ürünlerinizi tüm pazaryerlerinizi tek panelde kontrol etmenize yardımcı oluyoruz. Kendi e-ticaret sitenizle düşük komisyon ücretlerine tabi sanal market oluşturmanıza yardımcı oluyoruz…

Hizmetlerimiz

2019

Sektörünün tecrübeli personellerinin bir araya gelmesiyle 2019’da hizmet vermeye başlayan şirketimiz kısa zamanda uzun yollar kat ederek ilerlemesine devam ediyor.

2020

E-Ticaret sektöründe hızlı ve kendinden emin adımlarla girişimler sağlıyor, her geçen gün yeni iş ortakları sağlayarak bünyemizdeki firmalara 7/24 ulaşılabilir olmalarını sağlıyoruz. Günümüzde rekabette önemli bir avantaj olmaya başlayıp her geçen gün büyüyen e-ticaret sektöründe öncü çözümler sunmaktayız.

2020

Bilindiği üzere 2020’nin ilk çeyreğinde hayatımızda yer etmeye başlayan corona virüs salgınında da gerekli iş önlemlerini alarak binevi ofislerde corona dönüşümü olarak nitelendirilen sistemde çalışmalarımızı günün şartlarına göre uyarladık.