Kim olduğunuzu en çok kişiye en iyi web siteniz anlatır. Hızlı ve güvenilir hosting çözümleriyle web sitesi yapma konusunda gerçekten iyiyiz. Hemen şimdi bizimle iletişime geçerek dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz. 

   Web sayfanızın olmasının avantajları:

   • İşletmeniz bir adım öne çıkar.
   • İşletmeniz hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler 7/24 bilgi edinebilir.
   • Reklam pazarının en önemli yapıtaşlarındandır.
   • Yeni müşterilere ulaşmanızı kolaylaştırır.
   • Müşterilerinizle aranızda aracı olmadan direkt etkileşim sağlamanıza yardımcı olur.
   • Posta ve broşür gibi diğer reklam maliyetlerine ihtiyacınızı ortadan kaldırıp, maliyet olarak daha ucuz ve etkili reklam sağlar.
   • İşletmenizde yapacağınız tüm değişikleri anında tüm dünyaya duyurmanızı sağlar, evrenseldir.
   • Google adwords gibi büyük çaplı reklam hizmetlerinde daha etkili çözümler sağlar.
   • Google, Yandex, Bing gibi hemen hemen dünya üzerindeki herkesin günlük olarak kullandığı arama motorlarında dikkat çekmenizi sağlar.
   • Müşteri memnuniyeti analizi yapmanızda kolaylık sağlar.

    

   “WEB TASARIMI SÜREKLİLİK GEREKTİREN BİR İŞTİR.”

   Profesyonel bir tasarıma sahip olmanız, markanızın da güvenilir olduğunu müşterilerinize yansıtacağı için sitenizi ziyaret eden ziyaretçileriniz size müşteri olarak geri dönüş sağlayacaktır. İnsanların ihtiyaçlarını içerse de kullanıcıya aktarmakta zorluk çektikleri web siteleriyle sürekli karşılaşmaktayız Kokpit Yazılım olarak ilk bu önemli etmeni göz önünde bulunduruyoruz.

   Web tasarımı ve sonrasında sitenizin takibi de gerektiği için aslında tek seferde kurulum ve sonrasında ilgilenmeme gibi müşteri portföyleriyle de sıklıkla karşılaşsak da önerdiğimiz kullanım şekli bu değildir. Genel site konseptinizin planlamasından sitenizin oluşumuna kadar her süreçte nasıl takipte oluyorsak sonrasında da takibini bırakmıyoruz. Firma olarak farkımızın bu noktada öne çıktığını bilmelisiniz.

    

   MOBİL UYUMLULUK (RESPONSİVE)

   Mobil cihazların ve tabletlerin günümüzde teknolojinin yaygınlaşmasıyla kullanım oranının büyük ölçüde artıp neredeyse toplumumuzun tamamının kullanımında olmasıyla birlikte web sitelerinin mobil platform uyumu olmazsa olmaz bir adım haline gelmiştir. Ziyaretçilerinizin sitenizi mobil platformlardan ziyaret etmeleri durumunda çeşitli hatalar veya sitenizin görünümünde bozukluklarla karşılaşmaları durumunda site tasarımınızın mobil uyumluluğunun olmaması sizin adınıza ziyaretçi ve dolayısıyla müşteri kayıplarına sebep olacaktır. 

   Kokpit Yazılım olarak site tasarımlarımızda ilk göz önünde bulundurduğumuz etmenlerden biri mobil uyumluluk. Mobil uyumlu tasarımlar ile azımsanmayacak boyutta kullanıcı kitlesine hitap etmenizi sağlıyoruz.

    

   ARAMA MOTORLARINA OPTİMİZE EDİLMİŞ SİTELER

   Web sitenize ait sayfalar, yazılar, hizmet alanlarınız gibi site konseptinizde öne çıkacak her detayı göz önünde bulundurup tüm arama motorlarıyla optimize edilmiş şekilde hazırlanan web siteleri oluşturuyor ve sayesinde müşteri kitlenizin genişlemesini sağlıyoruz.

    

   PEKİ NEDEN KOKPİT YAZILIM ?

    

   Genel site konseptinizi belirleyerek, kullanıcıları girişte karşılayacak sayfadan tüm alt sayfalara kadar konseptinizle uyumlu ve site konseptinizi bir bütüncesine yansıtan web siteleri tasarlıyoruz.

   Tasarımlarınızın bitiminden sonra ihtiyacınız olabilecek web sitenizin her pikseli düzenlenebilir şekilde ve kontrolü sizin elinizde olacak şekilde teslim ediyoruz. Teslim sonrasında da sizlere aynı tasarım aşamasında olduğu gibi hızlı destek sağlıyor ve sorunlarınıza çözümler sunuyoruz.