İşletmenizde mal ve hizmetlerinde gereken iş gücünü, makinelerinizi, malzemelerinizi vb diğer kaynaklarınızı daha verimli kullanmazını sağlayan bütünleşik yönetim sistemleri olan erp hizmetlerinize çözümler sunmaktayız.

   Türkçe karşılığı kurumsal kaynak planlaması olan “Enterprise Resource Planning” yani kısaltmasıyla ERP Sistemleri; bir işletmenin tüm verileri ve işlemlerini bir araya getirmeye veya bir araya getirilmesine yardımcı olmaya çalışan ve genelde kolay arayüzü ve kullanımı olan programlardır. Kokpit Yazılım olarak sizlerin isteklerinizi karşılamaya yönelik ERP hizmetleri sunmaktayız.

   SEKTÖRÜNÜZE EN UYGUN MODERN TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ

   • ÜRETİM
   • PROJE
   • TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ
   • SERVİS ENDÜSTRİLERİ
   • FİNANS VE YARDIMCI YAZILIMLARI
   • İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

   Üretim, proje, tedarik zinciri yönetimi, servis endüstrileri, finans ve insan kaynakları yönetimi gibi sektörünüze özel erp hizmetleri sunmaktayız.

   ENTEGRE ERP

   LOGO, ETA, MİKRO gibi ülkemizde çok bilinen yazılımlarla bağlantılı raporlama sistemleri, tüm bunların web üzerinden tüm cihazlar ile ulaşılabilir olması ve sektörünüze özel erp entegrasyonları konusunda uzmanız.

   PEKİ NEDEN KOKPİT YAZILIM ?

    

   ERP geliştirme hususunda yılların deneyimi olan ekibimiz ile sizin sorunlarınızı kolayca ortadan kaldırıp işletmenizin tüm ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz. ERP Çözümlerinde birnevi danışmanlık hizmeti de sağlayan firmamız profosyonel ve uzman ekibimiz ile müşterilerimize en kolay arayüze sahip, işlevi sorunsuz ERP deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde hızlı teknik destek sağlıyor ve sizin yanınızda yer almaya devam ediyoruz.