AYRINTILI BİLGİ

BarkoPOS Manav Otomasyonu ile Manav ürünleri satışı yapan işletmelerin satış teknikleri dikkate alınarak hazırlanmış ve kullanımı son derece kolay otomasyon sistemidir. Sistem, online terazi ve barkodlu terazi ile aynı anda çalışma özelliğine sahiptir. Ürün tartımı çok hızlı yapılmaktadır. Barkod çıkartmadan tartım yapma özelliğine sahip olduğu için sistemi kullanırken barkod masrafı olmaz.

Terazi ile Sorunsuz Haberleşme

BarkoPOS Manav Otomasyonu ile. Online terazi veya barkodlu terazi ile kolay bir şekilde satışı sonuçlandırabilirsiniz.

Manavlar için özel hızlı satış ekranı bulunmaktadır. Ürünü elektronik terazi üzerine koyup ilgili ürüne tıkladığınızda  tartım yapılmış olur ve herhangi bir bekleme söz konusu değildir. Manavların  yoğunluğu ile kasada tartımın ve hesaplamanın hızlı yapılması gerektiği  dikkate alınarak hazırlanmış hızlı satış ekranı sayesinde işlemler çok hızlı yapılmaktadır.

Hızlı Satış Ekranının kullanımı son derece kolaydır. Hızlı satış için kısa yol düğmeleri vardır. Ayrıca, kısa yol düğmelerine resim de eklenebilmektedir. Örnek :Üzüm düğmesine Üzüm resmini koyabilirsiniz. Bu kullanıcıya büyük avantaj sağlamaktadır.

Ürün stok girişi çok kolaydır ve karmaşık işlemlerle uğraştırmaz. Tek tıklama ile stok girebilir ve ürünün satış fiyatını değiştirebilirsiniz.

Aynı anda birden çok satış ekranı açabilirsiniz. Bir müşterinin alışverişini tamamlamasını  beklemeden yeni gelen ve acelesi olan müşteri için satış ekranı açabilir ve daha sonra önceki müşterinin işlemine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Her çalışanınız için ayrı kullanıcı açarak yetki sınırlandırması yapabilir,yapılan işlemin hangi kullanıcı tarafından yapıldığını takip edebilirsiniz. Günlük masraflarınızı sisteme girerek, gider hesabınızı daha kolay yapabilirsiniz. İndirim iskonto seçenekleriyle, özel müşterilerinize ayrıcalıklı satış imkanı sağlayabilirsiniz. Hızlı Satış Menüsü ile barkodsuz ürünlerinizi de kolaylıkla satabilirsiniz.

Para üstü bölümüyle, müşteriye vereceğiniz para üstünü hesaplamanıza gerek kalmaz.

Karekodlu Terazi ile bilgisayarsız toplu fiş yazdırma, yazdırılan fiş ile bilgisayarlı veya bilgisayarsız hesap tutabilme,